Centrum Praskie Koneser już niebawem będzie jednym z ważniejszych miejsc na kulturalno – biznesowej mapie Warszawy. Już w czerwcu 2018 roku zostanie otwarte tutaj pierwsze w Polsce i jedyne na świecie Muzeum Polskiej Wódki, obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników Polskiej Wódki. Chcecie wiedzieć więcej o idei i procesie powstania tego wyjątkowego miejsca? Obejrzyjcie nasze filmy!

Idea Muzeum Polskiej Wódki

Skąd wziął się pomysł na stworzenie Muzeum Polskiej Wódki i dlaczego jego serce będzie się znajdowało na warszawskiej Pradze? Na te i inne pytania odpowiada Andrzej Szumowski, Prezes Stowarzyszenia Polska Wódka. Zobaczcie materiał!

Z placu budowy

Muzeum już wkrótce będzie dostępne dla zwiedzających. Zanim to jednak nastąpi, zobaczcie, jak postępują prace prowadzone w odrestaurowanym budynku dawnego Zakładu Rektyfikacji, słynnej niegdyś wytwórni wódek „Koneser”. Obejrzyjcie relację prosto z budowy przy ulicy Ząbkowskiej, przygotowaną przez Adama Łazukę, Project Managera Muzeum Polskiej Wódki!

Projekt i aranżacja Muzeum

Muzeum Polskiej Wódki będzie nowoczesnym ośrodkiem kulturalno-edukacyjnym skierowanym dla szerokiego grona miłośników Polskiej Wódki. Projekt wystawy oraz aranżację wszystkich wnętrz opracował zespół Nizio Design International we współpracy z grupą ekspertów. Skąd czerpali inspirację oraz jak przebiegał cały proces twórczy? Zobaczcie, co o tym przedsięwzięciu mówi kierownik biura, Mirosław Nizio.

Bądź na bieżąco ze wszystkim co dotyczy Polskiej Wódki.

Dołącz do fanów Muzeum Polskiej Wódki na Facebooku!