fbpx Skip to content

Akademia Polskiej Wódki to nasz nowo powstający program edukacyjny dotyczący Polskiej Wódki, skoncentrowany na promocji chronionego oznaczenia geograficznego Polska Wódka / Polish Vodka.

Nasze centrum edukacyjne oferuje moduły szkoleniowe i warsztaty skierowane do konsumentów i przedstawicieli branży, w szczególności barmanów, managerów  oraz właścicieli barów. Oferta warsztatów jest systematycznie rozbudowywana. 

OFERTA WARSZTATÓW DLA KONSUMENTÓW

koktajle z polska wódką

Naucz się samodzielnie przygotowywać wyśmienite koktajle na bazie Polskiej Wódki.

Czas trwania: 45 minut

Cena: 89 zł 

 

Ekipa barmanów z Vodka Academy Bar zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie, podczas którego poznasz tajniki sztuki barmańskiej. Pod okiem profesjonalisty samodzielnie przygotujesz dwa koktajle i zdobędziesz nie tylko praktyczne umiejętności, ale i poszerzysz swoją wiedzę na temat Polskiej Wódki – Chronionego Oznaczenia Geograficznego o światowej sławie. 

W czasie warsztatów dowiesz się jak stworzyć wyjątkowe kompozycje z naturalnych i łatwo dostępnych składników, abyś bez problemu mógł wykorzystać zdobyte umiejętności w domu i wśród znajomych.

Na zakończenie warsztatów wzniesiesz toast koktajlami własnej produkcji!

Pamiętaj – udział w warsztatach nie obejmuje zwiedzania wystawy Muzeum Polskiej Wódki.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. 

Domowe nalewki na Polskie Wódce

Poznaj tajniki i techniki przygotowywania tradycyjnych domowych nalewek na bazie Polskiej Wódki.

Czas trwania: 30 minut

Cena: 119 zł 

Ekipa barmanów z Vodka Academy Bar zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie z domowymi nalewkami. Spróbujesz trzech wyjątkowych nalewek i dowiesz się jak przygotować podobne specjały w domowym zaciszu. Poznasz nie tylko sprawdzone techniki o wielopokoleniowej tradycji, ale również nowe tricki z najmodniejszych barów. Wszystko na bazie Polskiej Wódki – niepowtarzalnego trunku o światowej sławie.

Na zakończenie warsztatów odbierzesz zestaw autorskich przepisów opracowanych na bazie sprawdzonych receptur na domowe nalewki na Polskiej Wódce.

Pamiętaj – udział w warsztatach nie obejmuje zwiedzania wystawy Muzeum Polskiej Wódki.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. 

 

Opowieści o Polskiej Wódce

Skoncentrowany łyk wiedzy o Polskiej Wódce połączony z degustacją.

Czas trwania: 30 minut

Cena: 69 zł 

Ekipa barmanów z Vodka Academy Bar zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie z Polską Wódką.  Podczas degustacji dla Konesera nie tylko dowiesz się czym jest Chronione Oznaczenie Geograficzne Polska Wódka, ale również poznasz tajniki degustacji, poprawnego serwowania i odpowiedzialnej konsumpcji. Nauczysz się jak dobrać odpowiednią wódkę na każdą okazję i na nowo odkryjesz smak narodowego trunku w czterech odsłonach, w tym wyjątkowej Single Estate – wódki klasy super premium.  

Warsztaty kończą się niespodzianka – na zakończenie otrzymasz imienny dyplom Konesera Polskiej Wódki!

Pamiętaj – że udział w warsztatach nie obejmuje zwiedzania wystawy Muzeum Polskiej Wódki.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.