W tym roku czerwiec przyniesie ze sobą wiele wyjątkowych atrakcji i wydarzeń w Muzeum Polskiej Wódki oraz Centrum Praskim Koneser! Przywitaj letni sezon przy Placu Konesera i zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych Gości w tym miesiącu!

Dzień Dziecka w Pijalni Czekolady E. Wedel

Mamy pomysł na wyjątkowy Dzień Dziecka! Zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci! ;) Już 1 czerwca odwiedź Muzeum Polskiej Wódki ze swoją pociechą i skorzystaj z promocyjnej oferty Muzeum Polskiej Wódki oraz Pijalni Czekolady E. Wedel.

Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy.

Seanse przy wspólnym stole

W czerwcu serwujemy naszym Gościom wyjątkowo apetyczny repertuar w kinie Muzeum Polskiej Wódki! Rozsiądź się wygodnie i zajmij miejsce podczas piątkowych Seansów przy wspólnym stole.

Sprawdź czerwcowy repertuar.

Pierwsze urodziny Muzeum Polskiej Wódki

Równo rok temu na mapie Warszawy pojawił się wyjątkowy punkt turystyczny, który pozwolił utrwalić historię naszego narodowego dziedzictwa! Mamy powody, aby świętować! Dołącz do celebracji pierwszych urodzin Muzeum Polskiej Wódki!

Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy.

Najdłuższa noc w roku w cocktail barze ¾

Przywitaj lato w cocktail barze ¾! Już 21 czerwca odwiedź muzealny bar i spędź najdłuższą noc w roku w towarzystwie wyjątkowych koktajli na bazie Polskiej Wódki.

Do zobaczenia!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocket