The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

PRZEWODNIK MUZEUM
JĘZYK FRANCUSKI
(UMOWA O PRACĘ NA ZASTĘPSTWO)

PRZEWODNIK MUZEUM
JĘZYK NIEMIECKI
(UMOWA O PRACĘ )

Muzeum Polskiej Wódki jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy… a także świata. Postindustrialne budynki z czerwonej cegły, w tym budynek dawnej Rektyfikacji, to idealne miejsce do tego aby poznać historię naszego narodowego trunku.

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi.

Jeśli szukasz pracy w niesztampowym miejscu, wyjątkowego towarzystwa, nie lubisz rutyny i lubisz ludzi – miejsce w Muzeum Polskiej Wódki w Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” czeka na Ciebie.

Chcesz pracować w miejscu innym niż wszystkie?

Dołącz do nas!

Co proponujemy?
  • Udział w tworzeniu wyjątkowego i jedynego takiego miejsca na świecie
  • Możliwość dzielenia się pasją z innymi!
  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Warunki do rozwoju osobistego i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Możliwość spotkania wielu wybitnych osobistości z kraju i ze świata
  • Wysokie standardy pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Oprowadzanie wycieczek i grup po ekspozycji Muzeum i prezentacja Naszego niesamowitego miejsca
  • Prowadzanie lekcji muzealnych i warsztatów zgodnych z ustalonym scenariuszem
  • Aktywny udział w przygotowaniu materiałów i informacji dla zwiedzających oraz udział w przygotowywaniu nowych programów wystaw
  • Opieka nad Gośćmi Muzeum oraz dbanie o eksponaty poprzez przestrzeganie i popularyzowanie zasad kultury turystycznej
  • Kontrola oraz nadzór nad przepływem Gości na terenie Muzeum
Czego oczekujemy:
  • Pasji do pracy w unikatowym w skali światowej miejscu!
  • Znajomości języka angielskiego i francuskiego na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość innych języków na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenia w oprowadzaniu wycieczek, najchętniej w obiektach kultury i/lub rozrywki
  • Umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • Znajomości najwyższych standardów obsługi Gościa
  • Umiejętności koordynowania i organizacji pracy oraz szybkiej adaptacji do zmiennych warunków
  • Gotowości do pracy w weekendy
  • Otwartości i zaangażowania
  • Wysokiej kultury osobistej

Czekamy właśnie na Ciebie! ????

Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji przez Muzeum Polskiej Wódki z siedzibą w Warszawie, ul. Plac Konesera 1, 03-736 Warszawa będącym administratorem danych osobowych, tj. w celu rozpatrzenia Twojego zgłoszenia na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy mogli zaprosić Cię do naszych przyszłych rekrutacji, dołącz do swojego CV klauzulę o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Polskiej Wódki”

Aplikuj na rekrutacja@pvm.pl