Chcesz sprawić swojemu tacie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Ojca? Już 23 czerwca zajrzyjcie wspólnie do Muzeum Polskiej Wódki! Odwiedzając nas w tym dniu ze swoim tatą, zapłacisz jedynie za swój bilet!

Chcesz zaserwować swojemu tacie jeszcze więcej wyjątkowych chwil?
Po turze zwiedzania odwiedźcie muzealny cocktail bar 3/4, gdzie skosztujecie najlepszych koktajli na bazie Polskiej Wódki w atrakcyjnych cenach!

Niech tegoroczny Dzień Ojca zaprocentuje wyjątkowymi chwilami w Muzeum Polskiej Wódki.

Do zobaczenia!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocket