Dzień polskiej wódki

13 stycznia z okazji nieformalnego Dnia Polskiej Wódki Muzeum szeroko otwiera drzwi dla wszystkich spragnionych wiedzy o tym wyjątkowym trunku!

W czwartek 13 stycznia w godzinach 12:20 – 15:00 wstęp do Muzeum Polskiej Wódki jest BEZPŁATNY. Darmowe wejściówki będą czekały 13 stycznia od godziny 12:00 w kasach recepcji Muzeum. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczyna się co 20 minut, liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, nie prowadzimy rezerwacji.

Darmowa wejściówka obejmuje udział w degustacji podstawowej – możliwość rozszerzenia do degustacji Konesera – szczegółowe informacje w Recepcji.

Do zobaczenia w Muzeum Polskiej Wódki!