Podziel się łykiem świątecznej magii i odwiedź w grudniu Muzeum Polskiej Wódki z bliskimi!
Zobacz, co dla Was przygotowaliśmy!

Bilety dla studentów w promocyjnej cenie!

Od grudnia ruszamy ze sprzedażą biletów dla studentów w promocyjnej cenie 28 złotych!
Zapraszamy wszystkich studentów za okazaniem legitymacji studenckiej, od poniedziałku do czwartku do godziny 13:20!

Mikołajki w Muzeum Polskiej Wódki

Mikołaj pojawił się w progach Muzeum zostawiając wyjątkowe upominki dla naszych Gości! Każdy, kto pojawi się u nas 6 grudnia, otrzyma słodkie małe co nieco i możliwość darmowego graweru na pamiątce zakupionej w muzealnym Gift Shopie, a co 10 zwiedzający otrzyma podwójny voucher do Muzeum!

Bo we mnie jest jazz! Jazzowy wieczór w Muzeum Polskiej Wódki.

Już 8 grudnia rozpoczynamy cykl spotkań muzycznych w Muzeum Polskiej Wódki. Jako pierwsi w barze 3/4 zagrają: Artur Bogusławski, Mateusz Woźniak i Rafał Dutkiewicz. Startujemy 8 grudnia o 19:00!

Koniec z nietrafionymi prezentami!

Co roku prezentujesz bliskim kolejny komplet skarpet? Czas na zmianę! W Muzeum Polskiej Wódki znajdziesz niepowtarzalne prezenty dla prawdziwych koneserów. Prestiżowe alkohole w promocyjnych cenach, vouchery prezentowe, muzealne pamiątki… to tylko część pomysłów, które dla Ciebie mamy!

Promujemy wspomnienia!

Goście, którzy po wizycie w Muzeum Polskiej Wódki opublikują na swoim Facebooku lub Instagramie zdjęcie z użyciem specjalnej ramki i wykorzystaniem hasztagu #muzeumpolskiejwodki, otrzymają od nas darmową Degustację Konesera! Ponadto wśród wszystkich, którzy wypełnią w recepcji formularz, wezmą udział w konkursie z nagrodami! Do dzieła!

Premiera nowej karty koktajli baru 3/4!

Już w grudniu pojawi się u nas zupełnie nowa wersja karty coctail baru 3/4!  Bądźcie czujni, przed Wami zupełnie wyjątkowe, nowe smaki!

Do zobaczenia w grudniu!

Adventure WarsawKoneserWhisky Live WarsawKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBooking

Dnia 18 grudnia (wtorek) Muzeum czynne będzie od godziny 12:00

Za utrudnienia przepraszamy.