Jesień w kinie muzeum polskiej wódki

Już od września Kino Muzeum Polskiej Wódki wznawia działalność po wakacyjnej przerwie i zaprasza na cotygodniowe seanse filmowe. W każdy piątek o godzinie 20:45 miłośnicy dobrego kina będą mogli zobaczyć filmy, które cieszą się uznaniem publiczności i krytyków.

Wrzesień upłynie nam pod znakiem wspominania wakacyjnych klimatów i podróży, w które przeniosą nas filmy The Florida project, American Honey oraz Królowie lata. Koniec lata oznacza również początek edukacji i związanych z nią wyzwań, dlatego w cyklu zaprezentujemy także tytuł Przedszkolanka.

Początek października przyniesie nam filmy z wyśmienitymi trunkami w tle. Za sprawą cyklu „Nie tylko Polska Wódka” na ekran kina MPW zawitają również wino, włoskie prosecco oraz whisky.

Począwszy od końca października nastrajamy się na Halloween, oglądając filmy z dreszczykiem. W ramach tego cyklu coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy historii kryminalnych, jak i ci, którzy poszukują naprawdę mocnych wrażeń.

Kino Muzeum Polskiej Wódki to sprawdzona recepta na udany piątkowy wieczór, który można rozpocząć przed seansem, dzięki akcji promocyjnej dedykowanej Widzom. W kinowe piątki za okazaniem biletu do Kina MPW będzie można skorzystać z promocyjnych cen na koktajle w Barze ¾ – dla Widzów kina Muzeum piątkowe happy hour trwa aż do rozpoczęcia seansu.

Dodatkowym powodem, by wybrać się na seans do Muzeum jest wyjątkowa sala kinowa. Jej miedziane ściany nawiązują do tradycyjnych alembików, które od najdawniejszych czasów służyły do destylacji. Zanurzeniu się w filmową rzeczywistość sprzyjają również zabytkowe, wyściełane fotele oraz kameralny rozmiar sali, która pomieści tylko 46 widzów!

Harmonogram projekcji:

Cykl Koniec lata

06.09 The Florida project

13.09 American Honey

20.09 Przedszkolanka

27.09 Królowie lata

Cykl Nie tylko Polska Wódka

04.10 Nasz najlepszy rok

11.10 Ostatnie prosecco hrabiego Ancilotto

18.10 Whisky dla aniołów (pokaz zamknięty w ramach Whisky Live Warsaw)

19.10 Whisky dla aniołów (pokaz zamknięty w ramach Whisky Live Warsaw)

Cykl Jesień z dreszczykiem

25.10 Dziewczyna we mgle

01.11 (brak seansu)

08.11 Winni

15.11 Granica

22.11 Ghostland

29.11 Pod ciemnymi gwiazdami

Cena biletu: 20 zł.

Bilety można zakupić w Salonie Alkoholi Alembik w Muzeum Polskiej Wódki (wejście z Placu Konesera).

Rezerwacje: tel.: 513 289 260; email: kino@pvm.pl.

Wstęp do kina Muzeum Polskiej Wódki wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Sala kinowa jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.