Od 15 marca 2021 r., zgodnie z rządowymi obostrzeniami. Ważność wszystkich biletów zakupionych na czas kolejnego zamknięcia Muzeum będzie przedłużona o 30 dni od daty ponownego otwarcia.

W czasie kiedy drzwi Muzeum są zamknięte dla odwiedzających, zachęcamy do odwiedzenia Muzeum online. Możesz skorzystać z platformy VOD i obejrzeć film, zwiedzić nasze galerie i zobaczyć nasze eksponaty w towarzystwie przewodnika. Wirtualną wizytę zakończysz spotkaniem z barmanem Vodka Academy Bar.

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie dorówna osobistemu kontaktowi, a jednocześnie jesteśmy pewni, że po wirtualnych odwiedzinach z pewnością odwiedzisz nas osobiście. Będziemy na Ciebie czekać!

Tymczasem zapraszamy na zwiedzaj-online.pl – do wirtualnego świata Polskiej Wódki – Chronionego Oznaczenia Geograficznego.

Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MuzeumPolskiejWodki