W lutym ociepl zimową aurę wyjątkowymi chwilami w Muzeum Polskiej Wódki i Centrum Praskim Koneser. Na miejscu czeka Cię masa niespodzianek, w tym wystawy, walentynkowe atrakcje, koncerty oraz inne wyjątkowe wydarzenia!

Walentynki w Muzeum Polskiej Wódki

14 lutego Cocktail Bar ¾ będzie czekał na Was od 12:00 do 22:00, a w nim:

– autorska walentynkowa nalewka,

– wyjątkowe menu koktajlowe, w tym specjalny koktajl walentynkowy,

– romantyczny koncert BOOM/CLACKa, perkusisty i DJa, który zaprezentuje nowoczesne jazzowe brzmienia, połączone z dźwiękami funky i elektroniki (wstęp darmowy).

To jednak nie wszystko! Walentynkowy wieczór w Muzeum Polskiej Wódki uświetnią także wykwintne przekąski podane przy świecach, w akompaniamencie najlepszych muzycznych brzmień! Goście będą mieli okazję skorzystać z dwóch wariantów oferty.

Szczegóły na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/651525241972907/

Spędź tegoroczne Walentynki w Muzeum Polskiej Wódki i barze 3/4!

Rezerwacji można dokonać:

• telefonicznie: 22 419 31 52
  • poprzez Messengera baru 3/4

Wielka Uczta Warszawska

Głodny nowej wiedzy? Zaserwuj sobie wizytę na Wielkiej Uczcie Warszawskiej! Zajrzyj do Laboratorium przy Placu Konesera 8-9 już 16-17 lutego w godzinach 12:00-22:00!

Wystawy w Centrum Praskie Koneser

W lutym wejdź na wyższy poziom sztuki i odwiedź dwie wyjątkowe wystawy:  Power of Art. ,,Czerwony” i ,,Niebieski” od 6 do 28 lutego oraz wystawę ilustracji „Tylko te gry i gry” dostępną od 9 do 28 lutego!

Targi tekstyliów domowych i obiektowych, Interior Design Forum

Muzeum Polskiej Wódki Cię urządzi! Odwiedź Targi w Laboratorium przy Placu Konesera 8-9 już 28 lutego od 09:00 do 17:00, a przy okazji nie zapomnij wstąpić w mury naszego Muzeum!

Do zobaczenia w Muzeum Polskiej Wódki!

Adventure WarsawKoneserWhisky Live WarsawKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313