The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

Noc Muzeów 2019

Zajrzyj do Muzeum Polskiej Wódki 18 maja od 20:00 do 01:00. Na miejscu czekać będą Cię nie tylko wyjątkowe atrakcje, ale i słodkie niespodzianki od E.Wedel. Także cocktail bar ¾ będzie działał w tym dniu w specjalnych, późnych godzinach!

Dzień Matki – „Matka jest tylko jedna”

Spraw swojej mamie niepowtarzalny prezent i razem odwiedźcie Muzeum Polskiej Wódki, a Ty zapłacisz jedynie za swój bilet! 26 maja w barze ¾ znajdziesz także wyjątkowe koktajle tematyczne!

Kino Muzeum Polskiej Wódki

Wyreżyseruj swoje majowe piątki z Muzeum Polskiej Wódki i skorzystaj ze zniżek w cocktail barze ¾! Nakręć się na wyjątkowy seans i sprawdź nasz majowy repertuar.

„Niesamowita Szmulowizna”

Zrób krok w stronę poznania Pragi i już 11 maja o 15:00 wybierz się na Spacer z Praską Ferajną. Startujemy z ulicy Kawęczyńskiej 53!

„Ząbkowską do praskiego Monopolu vel Konesera”

To dopiero gratka dla fanów spacerów na świeżym powietrzu! 25 maja wybierz się z Praską Ferajną na spacer „Ząbkowską do praskiego Monopolu vel Konesera” i odkryj nieznane zakamarki Pragi. Wyruszamy z ulicy Targowej 62.

Do zobaczenia!