Polska znana jest na świecie jako kraj niezwykle gościnny. Lubimy biesiadować w gronie znajomych, przyjaciół, a tym, co nas łączy jest stół. Przy nim dyskutujemy, dzielimy się codziennymi przeżyciami, poglądami, nawiązujemy przyjaźnie. Zawsze przy dobrym jedzeniu i w ciepłej atmosferze.

Zapraszamy do wspólnego biesiadowania z okazji pierwszych urodzin Muzeum Polskiej Wódki. Spotkajmy się na Placu Konesera już 15 czerwca, w ramach projektu edukacyjnego Moc spotkań. Gospodarzami spotkania będą Pascal Brodnicki i Maciej Starosolski. Opowiedzą o magii stołu, podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na temat sztuki degustacji polskich specjałów. A wszystko to w duchu Conviviality, czyli sztuce dzielenia się wyjątkowymi chwilami w serdecznej atmosferze.

Każde udane przyjęcie to nie tylko wyborne trunki i potrawy, ale przede wszystkim dobry gospodarz. Wita w drzwiach, prowadzi do stołu, tworzy serdeczną atmosferę, dba o gości i oczywiście serwuje wyjątkowe dla podniebienia smaki. Zaprasza do wspólnej biesiady, zabawy, opiekuje się należycie gośćmi, tak, by długo i miło wspominali ten czas – mówi Maciej Starosolski, Globalny Ambasador marki Wyborowa. – Nasze spotkania edukacyjne będą wyjątkowe. Do stołu zaprosimy 250 osób, będzie to także zainicjowanie powrotu do tej tradycji w nowoczesnej odsłonie. Razem z Pascalem Brodnickim pokażemy, jak przygotować takie przyjęcie, podpowiemy, które polskie dania komponują się najlepiej z naszym narodowym trunkiem, zaserwujemy przystawkę, danie główne i deser.

To wszystko w towarzystwie anegdot, ciekawych historii i dobrego humoru.

Wydarzenia edukacyjne z cyklu Moc Spotkań objęło patronatem Muzeum Polskiej Wódki oraz Stowarzyszenie Polska Wódka.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje o programie wydarzenia oraz regulamin projektu znajdują się na stronie www.mocspotkan.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Partnerzy Muzeum

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniBookingBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocketMoxy HotelsWOT

Nasze działania
w związku z pandemią

#pewniewmuzeum

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych
przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?