Jedyne na świecie Muzeum poświęcone w pełni Polskiej Wódce zostało oficjalnie otwarte! Już dziś pierwsi goście przekroczyli bramy Muzeum Polskiej Wódki! Zajrzyj do galerii zdjęć z oficjalnego otwarcia i sprawdź, co czekało odwiedzających na miejscu!

fot. Marcin Oliva Soto

Bądź na bieżąco ze wszystkim co dotyczy Polskiej Wódki. Dołącz do fanów Muzeum Polskiej Wódki na Facebooku oraz obserwuj profil na Instagramie.

Adventure WarsawKoneserWhisky Live WarsawKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBooking

Dnia 18 grudnia (wtorek) Muzeum czynne będzie od godziny 12:00

Za utrudnienia przepraszamy.