Jedyne na świecie Muzeum poświęcone w pełni Polskiej Wódce zostało oficjalnie otwarte! Już dziś pierwsi goście przekroczyli bramy Muzeum Polskiej Wódki! Zajrzyj do galerii zdjęć z oficjalnego otwarcia i sprawdź, co czekało odwiedzających na miejscu!

fot. Marcin Oliva Soto

Bądź na bieżąco ze wszystkim co dotyczy Polskiej Wódki. Dołącz do fanów Muzeum Polskiej Wódki na Facebooku oraz obserwuj profil na Instagramie.

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocket