Centrum Praskie Koneser już niebawem będzie jednym z ważniejszych miejsc na kulturalno – biznesowej mapie Warszawy. Już w czerwcu 2018 roku zostanie otwarte tutaj pierwsze w Polsce i jedyne na świecie Muzeum Polskiej Wódki, obowiązkowy punkt dla wszystkich miłośników Polskiej Wódki. Chcecie wiedzieć więcej o idei i procesie powstania tego wyjątkowego miejsca? Obejrzyjcie nasze filmy!

Idea Muzeum Polskiej Wódki

Skąd wziął się pomysł na stworzenie Muzeum Polskiej Wódki i dlaczego jego serce będzie się znajdowało na warszawskiej Pradze? Na te i inne pytania odpowiada Andrzej Szumowski, Prezes Stowarzyszenia Polska Wódka. Zobaczcie materiał!

Z placu budowy

Muzeum już wkrótce będzie dostępne dla zwiedzających. Zanim to jednak nastąpi, zobaczcie, jak postępują prace prowadzone w odrestaurowanym budynku dawnego Zakładu Rektyfikacji, słynnej niegdyś wytwórni wódek „Koneser”. Obejrzyjcie relację prosto z budowy przy ulicy Ząbkowskiej, przygotowaną przez Adama Łazukę, Project Managera Muzeum Polskiej Wódki!

Projekt i aranżacja Muzeum

Muzeum Polskiej Wódki będzie nowoczesnym ośrodkiem kulturalno-edukacyjnym skierowanym dla szerokiego grona miłośników Polskiej Wódki. Projekt wystawy oraz aranżację wszystkich wnętrz opracował zespół Nizio Design International we współpracy z grupą ekspertów. Skąd czerpali inspirację oraz jak przebiegał cały proces twórczy? Zobaczcie, co o tym przedsięwzięciu mówi kierownik biura, Mirosław Nizio.

Bądź na bieżąco ze wszystkim co dotyczy Polskiej Wódki. Dołącz do fanów Muzeum Polskiej Wódki na Facebooku oraz obserwuj profil na Instagramie.

Adventure WarsawKoneserWhisky Live WarsawKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBooking

Dnia 18 grudnia (wtorek) Muzeum czynne będzie od godziny 12:00

Za utrudnienia przepraszamy.