Muzeum Polskiej Wódki jest miejscem niekonwencjonalnym, unikatowym i jedynym takim na świecie. Dlatego właśnie poszukujemy kreatywnej, nietuzinkowej agencji PR, która w sposób wyjątkowy potrafi wspólnie z nami kreować wizerunek miejsca.

Zapraszamy do konkursu firmy, które tak jak my czują potencjał kategorii chronionego oznaczenia geograficznego Polska Wódka i chcą dołączyć do grona jej ambasadorów.

Brief oraz księgę logotypu Muzeum Polskiej Wódki przekażemy zainteresowanym agencjom.

Oferty prosimy składać w formie elektronicznej pod adres agnieszka.rynecka@pvm.pl lub dostarczyć pod adres:

Centrum Praskie Koneser
pl. Konesera 1

Oferty prosimy przesyłać do 26 lipca 2019 r. do godz. 12:00.

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw Pass