18 maja 2019 z pewnością pozostanie dla nas wyjątkową datą!

To wtedy po raz pierwszy Muzeum Polskiej Wódki wraz z całym zespołem pracowników dołączyło do Nocy Muzeów, podczas której zostaliśmy zaskoczeni wyjątkowo wysoką frekwencją!

Dziękujemy za obecność wszystkim Gościom!

Podziękowania kierujemy także do Partnerów wydarzenia, dzięki którym oczekujący na wejście Goście nie mogli się nudzić.

Tej nocy o rozrywkę zadbali: Pijalnia Czekolady Wedel oraz Slow Festival + Slow Weekend.

Jak wyglądała Noc Muzeów w Muzeum Polskiej Wódki w liczbach?

• Zorganizowaliśmy 21 wycieczek po Muzeum.
  • Odwiedziło nas 557 osób.
  • 537 osób uczestniczyło w wykładach połączonych z degustacją.
  • Ostatnia wycieczka odwiedziła Muzeum o godzinie 1:00.
  • Rozdaliśmy ok. 500 kuponów zniżkowych osobom, którym nie udało się tej nocy dostać do Muzeum.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego Muzeum przez 7 dni w tygodniu.

Śledźcie nasz profil na Facebooku. Znajdziecie tam nasze wszystkie wydarzenia wraz z możliwością rejestracji.

Zapraszamy!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw Pass