Po raz pierwszy w historii Muzeum Polskiej Wódki weźmie udział w Nocy Muzeów! Mamy nadzieję, że zachęceni rekomendacjami, wysokimi notami w Google oraz zwykłą ciekawością odwiedzicie jedyne w Polsce i na świecie prawdziwe Muzeum Polskiej Wódki już 18 maja.

Co będzie czekać Was na miejscu?

Dowiecie się między innymi tego, skąd wzięła się nazwa „wódka”, jakie miała znaczenie w historii Polski oraz jakie surowce i procesy pozwalają na jej produkcję. Zobaczycie unikatowe eksponaty i poznacie tradycyjne polskie obyczaje oraz toasty. Opowiemy Wam także o odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Partnerami wydarzenia są Pijalnia Czekolady Wedel oraz Slow Festiwal.
Pijalnia Czekolady Wedel ugości oczekujących bogatą ofertą słodkiego co nieco.
Slow Festival zadba o ucztę kulturalną, zapraszając na wyjątkowe koncerty na Placu Konesera oraz zlot zabytkowych Citroenów.

Do zobaczenia w sobotę, 18 maja, na Pradze!

Więcej na:
www.facebook.com/Noc.Muzeow.w.Warszawie

www.um.warszawa.pl/nocmuzeow

• Rozpoczęcie Nocy Muzeów 2019 nastąpi o godz. 20:00.
  • Wycieczki będą rozpoczynać się co 15 min. Każda wycieczka prowadzona będzie przez przewodnika.
  • Każdy zwiedzający otrzyma specjalną opaskę upoważniającą do zwiedzania muzeum o określonej godzinie.
  • Czas zwiedzania: 60 min.
  • Degustacja dla chętnych: 10 min.
  • Osoby niepełnoletnie wchodzą tylko pod opieką dorosłych.

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez Krawatów