The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

„I wtedy przyszedł maj…”, a wraz z nim cała seria atrakcji w Muzeum Polskiej Wódki i Centrum Praskim Koneser! Zobacz, co czeka Cię na miejscu w tym miesiącu!

Majówka w Muzeum Polskiej Wódki

Szukasz pomysłu na wyjątkową majówkę? Odwiedź Muzeum Polskiej Wódki! Jesteśmy otwarci zarówno 2, jak i 3 maja!

Po raz pierwszy w historii Muzeum Polskiej Wódki weźmie udział w Nocy Muzeów! Mamy nadzieję, że zachęceni rekomendacjami, wysokimi notami w Google oraz zwykłą ciekawością odwiedzicie jedyne w Polsce i na świecie prawdziwe Muzeum Polskiej Wódki już 18 maja.

Co będzie czekać Was na miejscu?

Dowiecie się między innymi tego, skąd wzięła się nazwa „wódka”, jakie miała znaczenie w historii Polski oraz jakie surowce i procesy pozwalają na jej produkcję. Zobaczycie unikatowe eksponaty i poznacie tradycyjne polskie obyczaje oraz toasty. Opowiemy Wam także o odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Partnerami wydarzenia są Pijalnia Czekolady Wedel oraz Slow Festiwal.
Pijalnia Czekolady Wedel ugości oczekujących bogatą ofertą słodkiego co nieco.
Slow Festival zadba o ucztę kulturalną, zapraszając na wyjątkowe koncerty na Placu Konesera oraz zlot zabytkowych Citroenów.

Do zobaczenia w sobotę, 18 maja, na Pradze!

Więcej na:
www.facebook.com/Noc.Muzeow.w.Warszawie

www.um.warszawa.pl/nocmuzeow

Rozpoczęcie Nocy Muzeów 2019 nastąpi o godz. 20:00.
Wycieczki będą rozpoczynać się co 15 min. Każda wycieczka prowadzona będzie przez przewodnika.
Każdy zwiedzający otrzyma specjalną opaskę upoważniającą do zwiedzania muzeum o określonej godzinie.
Czas zwiedzania: 60 min.
Degustacja dla chętnych: 10 min.
Osoby niepełnoletnie wchodzą tylko pod opieką dorosłych.