Czasy pandemii to czasy niełatwe – ograniczamy wyjścia z domu nie tylko do pracy, ale także do miejsc kultury.

Praca zdalna to nie nowość, jednak odwiedzanie miejsc takich jak nasze, gdzie wydaje się, że osobisty kontakt z przewodnikiem czy barmanem jest niezastąpiony, jest pewną nowością.

Jednak to co z pozoru wydaje się niemożliwe, my uczyniliśmy rzeczywistym.

Przygotowaliśmy dla Państwa godzinną przygodę z Polską Wódką. Profesjonalnie, ze swadą i entuzjazmem o Polskiej Wódce, o jej historii, dziejach gorzelnictwa i produkcji alkoholu w Polsce, kilkuset eksponatach zgromadzonych w jednej z naszych galerii czy o tradycjach i zwyczajach wokół polskiego stołu, opowiada dwoje przewodników z naszego Muzeum. Poznajecie także historię miejsca – warszawskiego Placu Konesera, niegdyś Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” – w którym się znajdujemy.

Zaskakujemy jeszcze bardziej wirtualną degustacją!

Barmani z naszego Baru Akademii Wódki opowiadają o różnicach między wybranymi rodzajami Polskiej Wódki, właściwym serwowaniu oraz o odpowiedzialnym spożyciu alkoholu. To bardzo telegraficzny opis, bo informacji i ciekawostek jest o wiele więcej.

Przed wirtualnym zwiedzaniem zapraszamy na film. Obejrzyj koniecznie i daj się zaprosić na dalszą wirtualną podróż!

Zapraszamy indywidualnie i w grupach!

Pytania o dostępność prosimy przesyłać na recepcja@pvm.pl

Partnerzy Muzeum

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniBookingBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocketMoxy HotelsWOTNowe Muzeum

Nasze działania
w związku z pandemią

#pewniewmuzeum

ZOBACZ

MUZEUM JEST JUŻ OTWARTE! ZAPRASZAMY!

Strona zawiera materiały reklamowe dotyczące napojów alkoholowych
przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Podaj swoją datę urodzenia