Ograniczenie liczby gości w muzeum

Dynamiczna sytuacja związana ze wzrostem zachorowań na COVID 19 spowodowała, że Muzeum Polskiej Wódki, chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo gościom i pracownikom oraz umożliwić w pełni komfortowe zwiedzanie, zdecydowało się na przywrócenie ograniczeń dotyczących liczby osób w grupach zwiedzających.

12 osób – to maksymalna grupa gości, która w jednej grupie może zwiedzać muzeum z przewodnikiem.

Regulacje dotyczące liczby zwiedzających obowiązują od dnia 7 października do odwołania.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że Muzeum Polskiej Wódki posiada Regulamin dotyczący środków bezpieczeństwa związany z panującą pandemią:

Również na miejscu przy kasach w Recepcji umieszczone są podstawowe informacje o niezbędnych modyfikacjach w związku z panującą pandemią.

Na terenie Muzeum w każdej z Galerii, w sklepach oraz w Barach znajdują się punkty z preparatami dezynfekującymi oznaczone naklejkami informacyjnymi. W celu ograniczenia bezpośredniego kontaktu stanowisko ochrony oraz kasy w Recepcji i sklepach oddzielone są zasłonami plexi.

Przypominamy również, że na terenie Muzeum Polskiej Wódki obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek. W każdej z Galerii Goście znajdą oznaczenia na podłodze, gdzie bezpiecznie stanąć, aby zachować wymagany dystans.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonych regulacji, których wdrożenie uważamy za konieczne w celu zapewnienia Państwu oraz innym osobom przebywającym na terenie Muzeum Polskiej Wódki, maksymalnego bezpieczeństwa.