Już pięć lat z Wami! 🎊

Jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości dzielenia się z Wami naszą pasją do historii Polskiej Wódki. Serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie i pozytywne opinie, dzięki którym nasze Muzeum zostało wyróżnione w licznych konkursach i rankingach 👏🏻👏🏻👏🏻

🎖️Przez pięć lat wiele się u nas zmieniło, a być może najwięcej właśnie w minionym roku. Pojawiło się nowe miejsce do jedzenia, posłuchania, śpiewania i tańczenia, czyli elektryzujący Bar Setki Powodów 🥘🎶, oraz miejsce na spotkania i wydarzenia dla prawdziwych Koneserów, czyli klimatyczna Scena Kotłownia 🔥🎙️. Zmienił się też 3/4 Koneser Bar, w którym skosztujecie autorskich koktajli na prestiżowych alkoholach Pernod Ricard przy nastrojowych światłach i relaksującej muzyce 🥂🍾. Jest okazja, żebyście się o tym osobiście przekonali. I zdobyli nagrody!

W myśl naszego motto „Muzeum Polskiej Wódki – jeden budynek, wiele możliwości”, chcemy zaprosić Was w tym roku do spróbowania kilku z możliwości, jakie oferujemy podczas urodzinowej ❗AKCJI PIECZĄTKOWEJ 👈🏻, w której możecie zdobyć PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA UNIKALNE WARSZTATY „FOODPAIRING EXQUISITE”❗

📌Aby wziąć udział, należy do 29 czerwca poznać przynajmniej 5 z 6 muzealnych przestrzeni. W każdym miejscu będzie można podbić pieczątkę w specjalnie przygotowanej do tego książeczce. Do wyboru macie:

🔸 pieczątka Muzeum Polskiej Wódki: podbijana przez Przewodnika za udział w dowolnym zwiedzaniu Muzeum lub udział w warsztatch Akademii Polskiej Wódki

🔸 pieczątka Gift Shopu Muzeum Polskiej Wódki: podbijana przez Sprzedawcę za dowolny zakup w Gift Shopie Muzeum Polskiej Wódki (sklep stacjonarny)

🔸 pieczątka Sklepu Alembik: podbijana przez Sprzedawcę za dowolny zakup w Sklepie Alembik

🔸 pieczątka ¾ Koneser Bar: podbijana przez Barmana za dowolne zamówienie w ¾ Koneser Bar

🔸 pieczątka Bar Setki Powodów: podbijana przez Barmana za dowolne zamówienie w Barze Setki Powodów

🔸 pieczątka Sceny Kotłownia: podbijana za udział w wydarzeniu 18 czerwca „Karol Kopiec i jego Goście | Stand-up Antoni Syrek-Dąbrowski”

Następnie uzupełnioną o 5 różnych pieczątek książeczkę wymienicie na vouchery na warsztaty (uwaga: liczba voucherów jest ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy). Szczegóły znajdziecie w regulaminie akcji 👉🏻 Regulamin

Dodatkowo czeka na Was wiele fantastycznych atrakcji, w tym urodzinowe oprowadzanie po Muzeum z dodatkowym wykładem, spacer po Centrum Praskim Koneser, Kino ze Smakiem, Premiera nowej karty koktajlowej i wiele, wiele innych! Śledźcie nasz Fanpage oraz kalendarz wydarzeń, aby poznać je wszystkie – zapraszamy!