Zapraszamy na wyjątkowy weekend 14.04-16.06 z Muzeum Polskiej Wódki! Dołącz do grona naszych Gości, z którymi świętować będziemy nasze pierwsze urodziny. Przewidzieliśmy moc atrakcji: gry miejskie, spacery, konkursy i wiele, wiele innych. Zapoznajcie się programem wydarzeń i wpadajcie do Konesera!

Atrakcje przez 3 dni urodzinowe:

• specjalna okazjonalna cena biletów – 40 zł z Degustacją Konesera,
  • quizy z nagrodami,
  • oferta specjalna dla gości Muzeum w sklepie z pamiątkami, w Lobby,
  • urodzinowe koktajle w barze ¾,
  • oferta specjalna w Pijalni Czekolady Wedel,
  • restauracja WuWu – specjalne menu obiadowe dla gości Muzeum Polskiej Wódki w godz.12:00-17:00 w sobotę 15 czerwca,
  • restauracja Zoni – dla gości Muzeum Polskiej Wódki kieliszek wina gratis w piątek 14 czerwca,
  • przyjdź, zagraj w Piłkarzyki w Hotelu Moxy i wygraj urodzinowe gifty od Muzeum.

Piątek, 14.06

Spacer z Praską Ferajną – Monopol vel Koneser i wszystko wokół niego.

Monopol alias Koneser to ważny kawał dziejów Pragi, Warszawy i nie jednego, ale aż trzech krajów. Warto poznać otoczenie tej fabryki, nim zacznie się zwiedzać jej dawne tereny.

Start: Ząbkowska 37 (róg Nieporęckiej).

Konkurs: uczestnicy mogą otrzymać kupony zniżkowe oraz wygrać pamiątki i bilety na zwiedzanie z degustacją ufundowane przez Muzeum Polskiej Wódki.

Przybliżona trasa: Nieporęcka, Białostocka, Markowska, Ząbkowska, pl. Konesera.

Czas trwania: 1,5 h – 2 h.

Kino Muzeum Polskiej Wódki – „Jiro śni o sushi”

Wprowadzenie – Jakub Koisz, po seansie – poczęstunek w Vodka Academy Bar zapewni Susharnia z Ząbkowskiej oraz nasi barmani.

Sobota, 15.06

Wszystko o wódce, czyli Moc Spotkań w Warszawie!

Spotkanie z Pascalem Brodnickim i Maćkiem Starosolskim to utrzymana w lekkiej atmosferze opowieść o gościnności. Zapraszamy na serię inspirujących warsztatów i ciekawych wykładów, a po nich, wieczorem, na biesiadowanie przy wspólnym stole, przy którym będziemy degustować Polskie Wódki przy poczęstunku. Więcej na www.mocspotkan.pl.

Spacer z Praską Ferajną – Piękne fabryki Szmulowizny

Gdzie wyprodukowano pierwszy polski silnik lotniczy, gdzie jest pierwsze przemysłowe muzeum na Pradze, czemu błędnie sadzi się, że przy Otwockiej produkowano pepegi i trzcinę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie już 15 czerwca!

Start: Otwocka 16 (róg Łomżyńskiej, blisko pętli tramw. Kawęczyńska i przystanku aut. Wołomińska). Przybliżona trasa: Otwocka, Łochowska, Grajewska, Siedlecka, Objazdowa, Kawęczyńska, Ząbkowska Czas: 2,5-3 h.

Gra miejska WPT1313 – Zostań obywatelem Polski Ludowej

Sprawdź swoją wiedzę o minionych czasach PRL-u i wypełnij Wniosek o Paszport Polski Ludowej. Gra polega na wykonaniu 4 zadań u czterech różnych postaci, znajdujących się na terenie i przed wejściem do Muzeum Polskiej Wódki. Zadania sprawdzają zwinność, wiedzę, pamięć i kreatywność. Po wykonaniu każdego zadania uczestnicy dostają wpis do Wniosku o Paszport Polski Ludowej. Celem gry jest jak najlepsze wykonanie zadań i tym samym wypełnienie całego Wniosku.

Czas trwania: 3 h.

Niedziela, 16.06

Spacer z Plotką Warszawską

Opowieść o praskich ciekawostkach,  plotkach,  drakach. Przez praskie ulice i nieznane opowieści dotrzemy razem do Muzeum Polskiej Wódki.

Konkurs: uczestnicy mogą otrzymać kupony zniżkowe oraz wygrać pamiątki i bilety na zwiedzanie z degustacją ufundowane przez Muzeum Polskiej Wódki.

Start: Pomnik księdza  Ignacego Skorupki przed Katedrą św. Floriana.

Czas trwania: 1,5 – 2 h.

Od 11:00

Adventure Warsaw przewiezie chętnych po ulicy Ząbkowskiej zabytkowymi Nyskami. Ruszamy spod bramy Ząbkowskiej 33 w godz.11:00-15:00, co 15 min.

Do zobaczenia!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocket