The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

BARMAN / BARMANKA
(UMOWA O PRACĘ /UMOWA ZLECENIE)

3/4 Koneser Bar to magiczne miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie teoria zamienia się w rzeczywistość. Najlepsze koktajle na polskiej wódce oraz pyszne infuzje wódczane potocznie zwane nalewkami.

3/4 Koneser Bar, jako część Muzeum Polskiej Wódki, jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy… a także świata. Postindustrialne budynki z czerwonej cegły stanowią idealne otoczenie, by przedstawić historię naszego narodowego trunku. Muzeum Polskiej Wódki znajduje się w zabytkowym budynku Rektyfikacji, na terenie zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” przy Placu Konesera 1 na Pradze Północ.

Chcesz pracować w miejscu innym niż wszystkie?

Dołącz do ekipy barmanów z Muzeum Polskiej Wódki!

Co proponujemy?
  • Udział w tworzeniu wyjątkowego i jedynego takiego miejsca na świecie
  • Udział w szkoleniach Akademii Polskiej Wódki
  • Możliwość tworzenia autorskich koktajli
  • Rozwój umiejętności barmańskich poprzez tworzenie domowych produkcji (syropy, bittery, infuzje)
  • Możliwość spotkania wielu wybitnych osobistości z kraju i ze świata
  • Elastyczne godziny pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Zaangażowania i pasji w codziennej pracy barmańskiej
  • Dbałość o profesjonalną obsługę gości
  • Przyjmowanie oraz realizacja zamówień gastronomicznych zgodnie ze standardami firmy
  • Dbałość o jakość i formę serwowanych napojów i drinków

Czego oczekujemy:
  • Chęci i zaangażowania do pracy
  • Osób uśmiechniętych, otwartych na nowe wyzwania, lubiących poznawać nowych ludzi
  • Doświadczenie w gastronomii mile widziane – jeśli go nie posiadasz – wszystkiego Cię nauczymy ????
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Czekamy właśnie na Ciebie! ????

Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji przez Muzeum Polskiej Wódki z siedzibą w Warszawie, ul. Plac Konesera1, 03-736 Warszawa będącym administratorem danych osobowych, tj. w celu rozpatrzenia Twojego zgłoszenia na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy mogli zaprosić Cię do naszych przyszłych rekrutacji, dołącz do swojego CV klauzulę o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Polskiej Wódki”.

Aplikuj na rekrutacja@pvm.pl