The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

Niech nowy rok zaprocentuje wyjątkowymi momentami w gronie najbliższych! Na dobry początek warto odwiedzić wspólnie Muzeum Polskiej Wódki! Zobacz, co czeka Cię na miejscu w styczniu.

Wystawa polskiej sztuki współczesnej

Weź łyk kultury i poznaj wystawę organizowaną przez Art In House, którą możesz zobaczyć w Centrum Praskim Koneser przez cały styczeń.

Podróż przez Azję konno i na rowerze

Odkryj tajniki wyjątkowych podróży przez Azję i już 15 stycznia o 18:00 dołącz do spotkania z Filipem Sarniakiem, który uchyli rąbek podróżniczych tajemnicy!

Blog Wyrypy

100 tysięcy kilometrów kamperem? To możliwe! Przekonaj się o tym już 22 stycznia o 18:00.
Autorzy bloga Wyrypy opowiedzą o tym, jak przemierzali świat za kółkiem!

Weekend z Polską Wódką

Szukasz pomysłu na weekend? Wpadnij do Muzeum Polskiej Wódki, gdzie od 18 do 20 stycznia celebrujemy z naszym dziedzictwem wyjątkowy Weekend z Polską Wódką!

Wieczór muzyczny w Barze ¾

Już 26 stycznia o 19:00 nakręć się na wyjątkowy wieczór pod znakiem najlepszych brzmień i autorskich koktajli na bazie Polskiej Wódki!

Przemysł Szmulowizny

Zrób krok w stronę nowej wiedzy i wybierz się na spacer z Praską Ferajną oraz Muzeum Polskiej Wódki!
27 stycznia o 13:00 wystartuj z nami z ul. Kawęczyńskiej 30 i wspólnie poznajmy przemysł Szmulowizny.

Wstęp na wszystkie opisane wydarzenia jest bezpłatny.

Do zobaczenia w Muzeum Polskiej Wódki!