The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

Szukamy pracowników:

BARMAN

SZUKAMY NOWYCH OSÓB
DO NASZEJ EKIPY BARMAŃSKIEJ !

Dołącz do naszego zespołu barmańskiego Muzeum Polskiej Wódki, wyjątkowego miejsca na kulturalnej mapie Warszawy. Postindustrialne budynki z czerwonej cegły stanowią idealne otoczenie, by przedstawić historię naszego narodowego trunku. Muzeum Polskiej Wódki znajduje się w zabytkowym budynku Rektyfikacji, na terenie zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” przy Placu Konesera 1 na Pradze Północ.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Dbałość o profesjonalną obsługę gości, w tym obsługę przy barze i na sali
Przyjmowanie oraz realizacja zamówień gastronomicznych zgodnie ze standardami firmy
Obsługa i przygotowanie eventów w przestrzeniach Muzeum
Dbałość o jakość i formę serwowanych napojów i drinków

Co proponujemy?

Udział w tworzeniu wyjątkowego i jedynego takiego miejsca na świecie
Udział w szkoleniach Akademii Polskiej Wódki
Możliwość tworzenia autorskich koktajli
Rozwój umiejętności barmańskich poprzez tworzenie domowych produkcji (syropy, bittery, infuzje)
Możliwość spotkania wielu wybitnych osobistości z kraju i ze świata
Elastyczne godziny pracy

Czego oczekujemy:

Doświadczenie w gastronomii mile widziane
Elastyczności i zaangażowania do pracy
Osób uśmiechniętych, otwartych na nowe wyzwania, lubiących poznawać nowych ludzi
Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Czekamy właśnie na Ciebie! 🙂

Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji przez Muzeum Polskiej Wódki z siedzibą w Warszawie,
ul. Plac Konesera1, 03-736 Warszawa będącym administratorem danych osobowych, tj. w celu rozpatrzenia Twojego zgłoszenia na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy mogli zaprosić Cię do naszych przyszłych rekrutacji, dołącz do swojego CV klauzulę o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Polskiej Wódki

Aplikuj na rekrutacja@pvm.pl

BARBACK

SZUKAMY NOWYCH OSÓB
DO NASZEJ EKIPY BARMAŃSKIEJ !

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Dbałość o profesjonalną obsługę gości, w tym obsługę przy barze i na sali

Obsługa i przygotowanie eventów w przestrzeniach Muzeum