Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania czwartych urodzin Muzeum Polskiej Wódki 🎉🎊🎉

Podczas urodzinowego weekendu od czwartku do niedzieli 09-12.06 w naszym Muzeum w Centrum Praskie Koneser czekają na Was wyjątkowe atrakcje:

🎁 Urodzinowe zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki „Śladami czterech Polskich Wódek” 🍾: wyjątkowa szansa na poznanie 4 trunków, z gościem specjalnym, wódką Pan Tadeusz. Bilety można kupić na naszej stronie internetowej: 👇 https://bilety.muzeumpolskiejwodki.pl/

🎁 Bezpłatny koncert „Solo Amore” w Scenie Kotłownia w Muzeum Polskiej Wódki w sobotę 11 czerwca o 19:00. Wydarzenie organizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną „Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej” oraz Centrum Praskie Koneser.

🎁 Bezpłatny, pamiątkowy magnes: zrób sobie zdjęcie podczas zwiedzania w naszych galeriach, udostępnij je na Facebooku lub Instagramie z #muzeumpolskiejwodki lub oznaczeniem @polishvodkamuseum i odbierz darmowy magnes Smartphotolab 📷. Atrakcja dostępna podczas urodzinowego zwiedzania w sobotę 11.06. Liczba magnesów ograniczona.

🎁 Spotkanie prawdziwego sarmaty w przestrzeni Muzeum: weźcie udział w niedzielnym zwiedzaniu w godzinach 14:00, 16:00 lub 18:00 i poznajcie bliżej historię polskich biesiad opisanych w Panu Tadeuszu.

🎁 Bezpłatne spacery po warszawskiej Pradze z naszą przewodniczką Martą Warchoł w niedzielę 12.06 o 13:00, 15:00 oraz 17:00.

🎁 Promocja na produkty niealkoholowe z e-sklepu: na kod 4Urodziny 15% zniżki na całe zamówienie! 🎫 Promocja działa od 09.06 do 13.06 do północy

🎁 Promocja na produkty niealkoholowe w sklepie stacjonarnym: przy zakupie trzech produktów czwarty (najtańszy) produkt gratis. Promocja działa w weekend 11-12 czerwca.

Będzie się działo!