Warszawski festiwal konesera

Już w ten weekend weź łyk wytchnienia podczas Warszawskiego Festiwalu Konesera i odwiedź Muzeum Polskiej Wódki aż o 50% taniej!

W dniach 29-30.09.2018 jesteśmy otwarci do 22:00!

W nadchodzący weekend poznaj zupełnie nowego Konesera – zabytkową wytwórnię wódek w sercu Starej Pragi, w energetycznej, lifestyle’owej odsłonie.
Na miejscu czekają Cię liczne eventy, jedzenie, moda, design, sztuka i wyjątkowa przestrzeń miejska!

Nie zapomnij także odwiedzić Muzeum Polskiej Wódki, do którego w ten weekend zajrzysz za jedyne 50% stałej ceny biletu aż do godziny 22:00!

Uwaga! Oferta specjalna dotyczy zakupu biletów wyłącznie w recepcji / kasach Muzeum.