Whisky live Warsaw

Zaserwuj sobie niepowtarzalne festiwalowe wrażenia, skorzystaj z oferty specjalnej Muzeum Polskiej Wódki oraz Whisky Live Warsaw i odbierz vouchery promocyjne!

Whisky Live Warsaw to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich koneserów najlepszych whisky, którzy mają w czasie jego trwania szansę zapoznać się ze zróżnicowanym wachlarzem aromatów i smaków whisky z całego świata. Tegoroczna, piąta edycja festiwalu, odbędzie się już 12 i 13 października w Centrum Praskim Koneser. Z tej okazji mamy dla naszych Gości wyjątkową ofertę specjalną!

Tylko teraz:

każdy nabywca biletu do Muzeum Polskiej Wódki otrzyma voucher na kwotę 15 zł do wykorzystania podczas Whisky Live Warsaw,

każdy uczestnik Whisky Live Warsaw otrzyma do zakupionego do Muzeum Polskiej Wódki biletu darmową Degustację Konesera,

w Alembiku, muzealnym sklepie z alkoholami, oferujemy w dniach festiwalu zniżkę 10% na wszystkie whisky blended i single malt, za okazaniem opaski festiwalowej,

goście Baru ¾ dostaną dowolnie wybraną kawę za 5 zł w dniach festiwalu, za okazaniem opaski.

Uwaga!
Przed festiwalem promocja obowiązuje za okazaniem potwierdzenia rezerwacji, a w dniach festiwalu – 12-13 października – za okazaniem opaski festiwalowej/muzealnej.