Zaserwuj sobie niepowtarzalne festiwalowe wrażenia, skorzystaj z oferty specjalnej Muzeum Polskiej Wódki oraz Whisky Live Warsaw i odbierz vouchery promocyjne!

Whisky Live Warsaw to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich koneserów najlepszych whisky, którzy mają w czasie jego trwania szansę zapoznać się ze zróżnicowanym wachlarzem aromatów i smaków whisky z całego świata. Tegoroczna, piąta edycja festiwalu, odbędzie się już 12 i 13 października w Centrum Praskim Koneser. Z tej okazji mamy dla naszych Gości wyjątkową ofertę specjalną!

Tylko teraz:

• każdy nabywca biletu do Muzeum Polskiej Wódki otrzyma voucher na kwotę 15 zł do wykorzystania podczas Whisky Live Warsaw,
  • każdy uczestnik Whisky Live Warsaw otrzyma do zakupionego do Muzeum Polskiej Wódki biletu darmową Degustację Konesera,
  • w Alembiku, muzealnym sklepie z alkoholami, oferujemy w dniach festiwalu zniżkę 10% na wszystkie whisky blended i single malt, za okazaniem opaski festiwalowej,
  • goście Baru ¾ dostaną dowolnie wybraną kawę za 5 zł w dniach festiwalu, za okazaniem opaski.

Uwaga!
Przed festiwalem promocja obowiązuje za okazaniem potwierdzenia rezerwacji, a w dniach festiwalu – 12-13 października – za okazaniem opaski festiwalowej/muzealnej.

Adventure WarsawKoneserWhisky Live WarsawKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBooking

Dnia 18 grudnia (wtorek) Muzeum czynne będzie od godziny 12:00

Za utrudnienia przepraszamy.