Zmieniamy się nieustannie, by dostarczyć Wam jak najlepszą mieszankę wiedzy i rozrywki.

Ze względu na prowadzone prace na galeriach w ostatnich dniach czerwca Muzeum będzie pracować w następujących godzinach:

27.06 (niedziela) – 12:00 – 17:00 (start ostatniego zwiedzania o 16:00)

28.06 (poniedziałek) – NIECZYNNE

29.09 (wtorek) – NIECZYNNE

30.09 (środa) – 12:00 – 20:00 (start ostatniego zwiedzania o 19:00)

Tymczasem zapraszamy na zwiedzaj-online.pl – do wirtualnego świata Polskiej Wódki – Chronionego Oznaczenia Geograficznego.

Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MuzeumPolskiejWodki