fbpx Skip to content

Domowe nalewki na Polskiej Wódce

Poznaj tajniki i techniki przygotowywania tradycyjnych domowych nalewek na bazie Polskiej Wódki.

Czas trwania: 45 minut

Cena: 79 zł

Ekipa barmanów z Vodka Academy Bar zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie z domowymi nalewkami. Spróbujesz trzech wyjątkowych nalewek i dowiesz się jak przygotować podobne specjały w domowym zaciszu. Poznasz nie tylko sprawdzone techniki o wielopokoleniowej tradycji, ale również nowe triki z najmodniejszych barów. Wszystko na bazie Polskiej Wódki – niepowtarzalnego trunku o światowej sławie.

Podczas warsztatów wykorzystasz świeżo zdobytą wiedzę w praktyce – samodzielnie przygotowujesz domową nalewkę na Polskiej Wódce.

Pamiętaj – udział w warsztatach nie obejmuje zwiedzania wystawy Muzeum Polskiej Wódki.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty