Domowe nalewki na Polskie Wódce

Poznaj tajniki i techniki przygotowywania tradycyjnych domowych nalewek na bazie Polskiej Wódki.

Czas trwania: 30 minut

Cena: 79 zł

Ekipa barmanów z Vodka Academy Bar zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie z domowymi nalewkami. Spróbujesz trzech wyjątkowych nalewek i dowiesz się jak przygotować podobne specjały w domowym zaciszu. Poznasz nie tylko sprawdzone techniki o wielopokoleniowej tradycji, ale również nowe tricki z najmodniejszych barów. Wszystko na bazie Polskiej Wódki – niepowtarzalnego trunku o światowej sławie.

Na zakończenie warsztatów odbierzesz zestaw autorskich przepisów opracowanych na bazie sprawdzonych receptur na domowe nalewki na Polskiej Wódce.

Pamiętaj – udział w warsztatach nie obejmuje zwiedzania wystawy Muzeum Polskiej Wódki.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.