fbpx Skip to content

RUSZAMY Z OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĄ #PEWNIEWMUZEUM

Akcję #pewniewmuzeum kierujemy do wszystkich naszych przyszłych Gości oraz  do wszystkich muzeów i galerii w Polsce. Odwiedzający mogą czuć się w naszych wnętrzach pewnie, ponieważ zaimplementowaliśmy szereg rozwiązań w zakresie dezynfekcji i bezpieczeństwa zwiedzania.

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI #pewniewmuzeum ?

Wystarczy umieścić w dedykowanej zakładce na swojej stronie www informacje o zastosowanych w muzeum/galerii  środkach higieny i rozwiązaniach w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa z logo akcji – logo do pobrania tutaj:

PROMOCJA AKCJI W MEDIACH

Akcję wspierać będziemy w mediach, we współpracy z lokalnymi i regionalnymi organizacjami turystycznymi, stowarzyszeniami, a także w mediach ogólnopolskich oraz poprzez działania PR skierowane do ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych tytułów.

Nie ma na co czekać, dołącz do nas już dziś! Promuj razem z nami polskich muzealników!

Więcej informacji: agnieszka.rynecka@pvm.pl

#pewniewmuzeum