fbpx Skip to content

SZUKAMY BAR MANAGERA! DOŁĄCZ DO EKIPY MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI

BAR MANAGER
(UMOWA O PRACĘ)

3/4 Koneser Bar to magiczne miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie teoria zamienia się w rzeczywistość. Najlepsze koktajle na polskiej wódce oraz pyszne infuzje wódczane potocznie zwane nalewkami.

3/4 Koneser Bar, jako część Muzeum Polskiej Wódki, jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy… a także świata. Postindustrialne budynki z czerwonej cegły stanowią idealne otoczenie, by przedstawić historię naszego narodowego trunku. Muzeum Polskiej Wódki znajduje się w zabytkowym budynku Rektyfikacji, na terenie zrewitalizowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek “Koneser” przy Placu Konesera 1 na Pradze Północ.

Chcesz pracować w miejscu innym niż wszystkie?

Dołącz do ekipy Muzeum Polskiej Wódki!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

• Zarządzanie podległym zespołem : rekrutacja, rozwój, motywowanie/premiowanie, szkolenia
  • Ustalanie harmonogramów zmian
  • Zarządzanie organizacją imprez i bankietów
  • Dbanie o wizerunek baru i jego zaplecza
  • Zarządzanie finansami baru i raportowanie wyników sprzedaży
  • Kontrola zamówień, nadzór nad magazynem, prawidłową transakcją i okresową inwentaryzacją
  • Planowanie i implementacja wydarzeń specjalnych i innych aktywności baru
  • Aktywne wsparcie w projektach angażujących wszystkie obszary muzeum

Czego oczekujemy:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Zdolność pracy z klientami VIP
  • Ukończone kursy barmańskie
  • Obowiązkowa biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane rekomendacje od poprzednich pracodawców

Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji przez Muzeum Polskiej Wódki z siedzibą w Warszawie, ul. Plac Konesera1, 03-736 Warszawa będącym administratorem danych osobowych, tj. w celu rozpatrzenia Twojego zgłoszenia na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy mogli zaprosić Cię do naszych przyszłych rekrutacji, dołącz do swojego CV klauzulę o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Polskiej Wódki”.

Aplikuj na rekrutacja@pvm.pl