koktajle z polska wódką

Naucz się samodzielnie przygotowywać wyśmienite koktajle na bazie Polskiej Wódki.

Czas trwania: 45 minut

Cena: 79 zł

Ekipa barmanów z Vodka Academy Bar zaprasza Cię na wyjątkowe spotkanie, podczas którego poznasz tajniki sztuki barmańskiej. Pod okiem profesjonalisty samodzielnie przygotujesz dwa koktajle i zdobędziesz nie tylko praktyczne umiejętności, ale i poszerzysz swoją wiedzę na temat Polskiej Wódki – Chronionego Oznaczenia Geograficznego o światowej sławie.

W czasie warsztatów dowiesz się jak stworzyć wyjątkowe kompozycje z naturalnych i łatwo dostępnych składników, abyś bez problemu mógł wykorzystać zdobyte umiejętności w domu i wśród znajomych.

Na zakończenie warsztatów wzniesiesz toast koktajlami własnej produkcji!

Pamiętaj – udział w warsztatach nie obejmuje zwiedzania wystawy Muzeum Polskiej Wódki.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.