🎵„Wszystko, czego dziś chcę -pamiętaj o tym”… Jeśli właśnie zaśpiewałeś w głowie ten utwór, to wiemy, gdzie musisz być 11.02.! Oczywiście odpowiedź brzmi w Setkach Powodów, gdzie o najlepsze około walentynkowe muzyczne tematy (i nie tylko) zadba nie kto inny jak DJ Natasha
Kto już był na imprezie u naszej stałej DJ ten wie, że parkiet rozgrzeje się do granic możliwości, kto nie był koniecznie musi się przekonać.😎
🍽️ O kulinarne powody jak zawsze zadba Michał Bryś wraz ze swoim wyjątkowym menu, a całość wieczoru dopełnią drinki z kija. Czego chcieć więcej w sobotni wieczór?
Start: godz. 20:00
🎼 Wstęp wolny
📧 Rezerwacje: setki@pvm.pl
Wszystkie setkowe wydarzenia znajdziesz tutaj: https://muzeumpolskiejwodki.pl/wydarzenia/