📢 Co powiecie na nowe brzmienie w wykonaniu kultowego 🎧 DJ-a, dobrze znanego z imprez w Warszawie, Łodzi czy Kielcach? 🤔
Już 12.08. w Setkach Powodów za deckami nie kto inny jak DJ Smartee*! Gwarantujemy 🔥gorącą atmosferę i niepowtarzalne beaty. Z pewnością parkiet rozgrzeje się do czerwoności! To jego debiut w Setkach Powodów, ale zdecydowanie rozkręcanie imprezy ma już dobrze przećwiczone, bo gra już od ponad 10 lat! 🤩
*Od ponad dekady za DJ-ską konsolą. Muzyczną przygodę rozpoczynał od imprez dancehallowych, a inspiracje kulturą karaibską słychać w jego setach do dziś. Nowoczesne miejskie brzmienia łączy z klasycznymi czarnymi rytmami, serwując przy tym nietuzinkowe remiksy i autorskie mashupy. Miłośnik i kolekcjoner 7-calowychwinylowych singli. Ma na swoim koncie ponad tysiąc występów w topowych klubach takich jak: Room13, Na Lato, Opera, Level27, SLA, Capitol (Warszawa), Czekolada (Łódź), Maska (Kielce).
Widzimy się o 20:00! 🙌
➡️ WSTĘP WOLNY