💿 🎶 „It’s Gotta Be Funky”! Luty zaczynamy w Setkach Powodów z przytupem! 🔝 A to za sprawą kolejnego artysty. Na naszej scenie pojawi się DJ Finger* – turntablista i kolekcjoner płyt winylowych, łączący ponad 15-letnie doświadczenie za gramofonami, dynamiczne skrecze i mix szerokiego spektrum gatunków muzycznych o pozytywnym klimacie jak CLUB, URBAN, FUNK i HOUSE, MASH UPS, LOUNGE. Będzie się działo!
Rozkład jazdy na ten wieczór:
🔹 START: 20:00
🔹 Wstęp wolny
📍 Bar Setki Powodów: Plac Konesera 1
📧 Rezerwacje: setki@pvm.pl
O Wasze podniebienia jak zawsze zadba niezawodna #SetkowaEkipa. U nas napijecie się jedynych w swoim rodzaju „drinków z kija”, a także spróbujecie autorskich dań z zimowej kuchni szefa kuchni Michała Brysia.
Do zobaczenia na miejscu! 👋
*DJ Finger został ekskluzywnym DJ’em podczas przyjadu 50 Centa do Polski. W Singapurze wykonał jedyny w swoim rodzaju klubowy live act łączący sztukę DJ-ingu z beatboxem i wokalem czyli dwukrotny mistrz świata Dharni oraz K-Leah. Zgrywając rockowe riffy z surową stylistyką hip-hopowych bitów tworzy wyjątkowy projekt FAMOUS DRUMS & CUTS z perkusistą Johnny Eightball. Zagrał na ponad 1000 imprezach klubowych oraz rapowych koncertach z W.E.N.A. podczas największych festiwali w Polsce. Jego występ na żywo podczas Alternatywnego Sylwestra 2022 w TVP Kultura to DJ set, który zdobył oglądalność na skalę krajową. Jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce łączy fonię z wizją w postaci miksowania teledysków na żywo – DVJ.
Wszystkie setkowe wydarzenia znajdziesz tutaj: https://muzeumpolskiejwodki.pl/wydarzenia/