Spotkanie autorskie związane z sierpniową wystawą fotografii „Kamienne Katedry Łańcucha Karakorum” odbędzie się 7 sierpnia 2023.
Podczas spotkania zaprezentowany zostanie film „Duch Śniegów”, znakomicie wprowadzający w klimat gór wysokich.
Po filmie opowiem o wyprawach do Karakorum, których rezultatem jest prezentowana w Centrum Praskim Koneser wystawa. Czy Karakorum to najpiękniejszy górski rejon świata? Jak zorganizować wyprawę do Pakistanu? Co trzeba zrobić, żeby dojść pod K2? Czy to wyprawa dla każdego? Na te i inne pytania odpowiem po prelekcji.
Zapraszam 7.08.2023, g. 18.00 Muzeum Wódki Polskiej – kino (teren Centrum Praskiego Koneser).
Impreza jest biletowana, bezpłatne wejściówki będzie można wkrótce zarezerować tutaj: https://app.evenea.pl/event/kamiennekatedrylancuchakarakorum