Opiekun naszej wystawy – Karol Karasiewicz – zaprasza na kuratorskie zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki. Poznaj wystawę stałą Muzeum: zajrzyj do wirtualnej pracowni średniowiecznego alchemika oraz tradycyjnej gorzelni rolniczej – odkryj tajemnice produkcji. Odpocznij w dawnej karczmie i szlacheckim dworze. Obejrzyj legendarne butelki i etykiety ze stu ostatnich lat. Wspomnij narodowe tradycje i dowiedz się, co sprawiło, że Polska Wódka zyskała światową sławę. Na zakończenie weź udział w rozszerzonym panelu degustacyjnym i wysłuchaj mini wykładu o naszych najciekawszych eksponatach i zobacz jak nasze zbiory zmieniły się przez ostatnich 5 lat.

Czas trwania wydarzenia: ok. 2 godziny.