fbpx Skip to content

zwiedzanie nocne

Wyjątkowa randka? Impreza służbowa? A może oryginalny początek wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego? W kameralnej grupie zwiedzaj Muzeum Polskiej Wódki po godzinach.

Czas trwania: 40 – 90 minut

Cena: 120 zł 

Wykwalifikowany przewodnik przeprowadzi Ciebie i Twoich Gości przez interaktywną wystawę Muzeum Polskiej Wódki.  Prześledzicie ponad 500 lat historii naszego narodowego trunku i dowiecie się, co sprawiło, że Polska Wódka zyskała światową sławę.

Trasa zwiedzania przeprowadzi Cię przez magiczną salę kinową, pięć interaktywnych galerii, a zakończy się w wyjątkową degustacją, gdzie pod okiem profesjonalisty, poznasz tajniki degustacji i na nowo okryjesz smak Polskiej Wódki w trzech odsłonach.

W przypadku zwiedzania nocnego specjalnego niezbędne jest dokonanie rezerwacji za pośrednictwem rezerwacja@pvm.pl z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. 

Oferujemy możliwość wyboru języka zwiedzania (polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski lub hiszpański) oraz ustalenia indywidualnego czasu trwania zwiedzania – od 45 do 90 min. Zwiedzania nocne rozpoczynają się po ostatniej wycieczce wg harmonogramu pracy Muzeum.*

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. 

*szczegóły określa Regulamin Muzeum Polskiej Wódk

 

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty