fbpx Skip to content

zwiedzanie premium

Bilet Premium upoważnia Cię do udziału w standardowym zwiedzaniu muzeum oraz rozszerzonej degustacji Konesera.

Czas trwania: 70 minut + ok. 20 minut degustacja

Cena:

55 zł Normalny
50 zł Grupowy*
45 zł Dla Seniora* i Dla Studenta*

* szczegóły w CENNIKU

Poznaj interaktywną wystawę Muzeum Polskiej Wódki, prześledź ponad 500 lat historii naszego narodowego trunku i dowiedz się, co sprawiło, że Polska Wódka zyskała światową sławę.

Trasa zwiedzania przeprowadzi Cię przez magiczną salę kinową, pięć interaktywnych galerii, a zakończy specjalną degustacją Konesera. Poznasz tajniki degustacji, poprawnego serwowania i odpowiedzialnej konsumpcji Polskiej Wódki i na nowo odkryjesz smak narodowego trunku w czterech odsłonach, w tym wyjątkowej Single Estate czyli wódki klasy super premium.  Degustację zwieńczy wręczenie imiennego dyplomu Konesera Polskiej Wódki.

Po muzeum oprowadzą Cię nasi wykwalifikowani przewodnicy. Wycieczki w grupie max. 25 osób rozpoczynają się w określonych godzinach co 20 minut. Zwiedzanie w języku angielskim  – 40 minut po każdej pełnej godzinie.*  Możesz także skorzystać z audioprzewodnika.

Przy dokonaniu rezerwacji z wyprzedzeniem, możliwe jest zorganizowanie zwiedzania w języku francuskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim lub hiszpańskim.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

*szczegóły określa Regulamin Muzeum Polskiej Wódki

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty