fbpx Skip to content

zwiedzanie Standardowe

Poznaj interaktywną wystawę Muzeum Polskiej Wódki, prześledź ponad 500 lat historii naszego narodowego trunku i dowiedz się, co sprawiło, że Polska Wódka zyskała światową sławę.

 Czas trwania: 70 minut + ok. 20 minut degustacja

Cena:

40 zł Normalny
35 zł Grupowy*
28 zł Dla Seniora* i Dla Studenta*

* szczegóły w CENNIKU

Odwiedź Muzeum Polskiej Wódki w zabytkowym budynku zakładu rektyfikacji. Zajrzyj do wirtualnej pracowni średniowiecznego alchemika oraz tradycyjnej gorzelni rolniczej – odkryj tajemnice produkcji. Odpocznij w dawnej karczmie i szlacheckim dworze. Obejrzyj legendarne butelki i etykiety ze stu ostatnich lat. Wspomnij narodowe tradycje i dowiedz się, co sprawiło, że Polska Wódka zyskała światową sławę. 

Trasa zwiedzania przeprowadzi Cię przez magiczną salę kinową, pięć interaktywnych galerii i  zakończy się w wyjątkową degustacją, gdzie pod okiem profesjonalisty, poznasz tajniki degustacji i na nowo okryjesz smak Polskiej Wódki w trzech odsłonach.

Po muzeum oprowadzą Cię nasi wykwalifikowani przewodnicy. Wycieczki w grupie max. 25 osób rozpoczynają się w określonych godzinach co 20 minut. Zwiedzanie w języku angielskim  – 40 minut po każdej pełnej godzinie.*  Możesz także skorzystać z audioprzewodnika.

Przy dokonaniu rezerwacji z wyprzedzeniem, możliwe jest zorganizowanie zwiedzania w języku francuskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim lub hiszpańskim.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. 

*szczegóły określa Regulamin Muzeum Polskiej Wódki

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty

Sprawdź zwiedzanie i warsztaty