The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

Od 5 maja po długiej przerwie spowodowanej epidemią SARS 2019-nCov (Koronawirus), zapraszamy ponownie do odwiedzenia Muzeum Polskiej Wódki.

Mamy świadomość, że będziemy działać w nowej rzeczywistości, w której obowiązywać będą nieco inne zasady jak dotychczas. Jednak od wielu dni przygotowywaliśmy się na to, aby móc sprawnie funkcjonować w nowych realiach i zapewnić naszym Gościom najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dlatego działamy w oparciu o „Wytyczne dla muzeów, galerii sztuki oraz innych instytucji kultury działających w obszarze polityki pamięci i ochrony dziedzictwa, w związku z planowanym ponownym otwarciem w stanie epidemii COVID-19” opracowane DDK i NIMOZ oraz wystąpiliśmy o opinię do SANEPID.

Chcemy mieć pewność, że wszyscy będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo w naszych wnętrzach, a czas wizyty w Muzeum przeznaczony będzie na niczym niezakłócone zwiedzanie naszych galerii i poznawanie historii oraz tajników naszego najsławniejszego narodowego trunku.

Zapraszamy do odwiedzenia jedynego i najbezpieczniejszego na świecie Muzeum Polskiej Wódki!