Adres

Muzeum Polskiej Wódki
Fundacja Polska Wódka

Centrum Praskie Koneser
pl. Konesera 1
03-736 Warszawa
recepcja@pvm.pl
NIP: 525-264-21-43

Recepcja

+48 (22) 419 31 50

 

Kontakty

Agnieszka Rynecka

Museum & PR Manager
+48 515 015 381
agnieszka.rynecka@pvm.pl

Karolina Iskierka

Key Account Manager (Eventy)
+48 515 015 378
karolina.iskierka@pvm.pl

Agnieszka Bella

Key Account Manager (Touroperatorzy)
+48 515 015 427
agnieszka.bella@pvm.pl

Piotr Milczarek

Koordynator Baru
(Premium Bar ¾)
piotr.milczarek@pvm.pl

Alembik

(Sklep premium z alkoholami)
+48 513 289 260
alembik@pvm.pl

Pliki do pobrania

Napisz do nas

Partnerzy muzeum

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw PasseWejściówki.plInYourPocket

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji.Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

 

Więcej