Rozwijamy się dla Was!

Nowy rok 2024 to odświeżona oferta Muzeum Polskiej Wódki. Uważnie wsłuchiwaliśmy się w opinie, uwagi i sugestie naszych Gości, które posłużyły nam za punkt wyjścia do doskonalenia oferowanych przez nas usług i zapewnienia naszym Gościom niezapomnianych doświadczeń, wykorzystania w pełni potencjału miejsca, jakim jest Muzeum Polskiej Wódki – jeden budynek, wiele możliwości.

–  Do wyboru Gości oddajemy trzy rodzaje biletów, których dostępność zależy od terminu zwiedzania:

BILET BASIC – dostępny od wtorku do czwartku oraz w niedziele

BILET PREMIUM – dostępny od wtorku do niedzieli

BILET KONESER – dostępny od wtorku do niedzieli od godziny 15:00

– Zwiedzanie zawsze odbywa się w towarzystwie przewodnika, który nie tylko opowiada o polskim trunku, ale też chętnie wzbogaca opowieść o anegdoty i ciekawostki i zawsze jest otwarty na dialog z Gośćmi.

– Ostatnim etapem zwiedzania jest udział w panelu degustacyjnym, gdzie Goście mają okazję spróbować 3 (bilet Basic) lub 4 (bilet Premium, bilet Koneser) Polskich Wódek.

– Gości z Biletem Koneser po degustacji zapraszamy do ¾ Koneser Baru, gdzie oczekuje na nich sekretna karta autorskich koktajli dostępnych jedynie dla gości z tym biletem oraz imienny certyfikat Konesera Polskiej Wódki.

– Istnieje możliwość zakupu ważnego 90 dni vouchera prezentowego na zwiedzanie w wersji PREMIUM lub KONESER.

– W piątek i sobotę wycieczki nadal startują co 20 minut, ale w pozostałe dni co pół godziny. Na wizytę u nas trzeba sobie zarezerwować ok. 80 minut. Każdej grupie przypisany jest przewodnik, który przeprowadza ją przez galerie i opowiada o Polskiej Wódce kiedyś i dziś, ale plan zwiedzania został tak zmodyfikowany, by umożliwić odwiedzającym pełniejsze i niespieszne doświadczenie interaktywnych możliwości, jakie kryją poszczególne galerie wystawy.

– Zwiększyliśmy liczbę wycieczek z przewodnikiem w języku angielskim, niezmiennie też na życzenie oferujemy organizację zwiedzania z przewodnikiem z innych językach np. francuskim, niemieckim, czy włoskim, ale nie tylko. Warto pytać o taką możliwość w recepcji!

– Muzeum Polskiej Wódki zdobyło certyfikat Responsible Host, dlatego m.in. panel degustacyjny na zakończenie zwiedzania został wzbogacony o przekąski. Zawsze dla naszych Gości, czy to podczas degustacji, czy odwiedzin jednego z naszych barów dostępna jest woda, bezpłatnie i bez ograniczeń. Nasi przewodnicy, barmani a także informacje rozmieszczone w naszych wnętrzach edukują na temat odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

To stałe elementy naszej odświeżonej oferty. Dodatkowo mamy nadzieję zaskakiwać naszych Gości akcjami specjalnymi, o których będziemy informować na naszych profilach social media na FacebookuInstagramie. Wycieczka w Muzeum to dopiero początek.  Na gości czekają także: ¾ Koneser Bar z autorskimi koktajlami, klimatycznymi wnętrzami i jedynym tarasem na Placu Konesera oraz restauracja Setki Powodów z pysznymi, wysokiej jakości daniami oraz bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych. Warto też zachować w pamięci Scenę Kotłownia, niezwykłą przestrzeń, która może stać się pięknym tłem dla równie niezwykłych wydarzeń, zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Zapraszamy! Doświadczaj i spędzaj z nami czas w niezapomniany sposób.