Kwiecień plecień, bo przeplata… wyjątkowe atrakcje w Muzeum Polskiej Wódki i Centrum Praskim Koneser ;) Zobacz, co czeka naszych gości przy Placu Konesera w kwietniu!

WIELKANOC W CENTRUM PRASKIM KONESER

17 kwietnia, godz. 19:00

Warsztaty z malowania jajek

Kiedy Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, odwiedź hotel Moxy i przygotuj się należycie do obchodów Świąt!

Lany Poniedziałek w Muzeum Polskiej Wódki

Każdy gość, który odwiedzi Muzeum w Lany Poniedziałek, będzie mógł skorzystać z darmowej Degustacji Konesera!

24 – 26 kwietnia

Festiwal Wszystkie Mazurki Świata

Odwiedzając Butelkownię, możesz uczestniczyć w jednym z najsmaczniejszych, wielkanocnych festiwali. Każdy łasuch skusi się na taką przyjemność!

Targ Rolny Konesera

Na Targu Rolnym Konesera spotkamy się podczas edycji Wielkanocnej w dniach 13-20 kwietnia przy Placu Konesera oraz 27 kwietnia w godzinach 08:00-16:00.

Kwietniowe piątki, godz. 20:45

Kino Muzeum Polskiej Wódki

W kwietniu serwujemy niepowtarzalne Seanse ze sztuką w tle! Dołącz do filmu i odbierz bon rabatowy do cocktail baru ¾!

2 kwietnia, godz. 18:00

Warsztaty otwarte PR bez krawatów: ¾ Marketingu

Odwiedź bar ¾ i rozsmakuj się w nowościach ze świata marketingu!

6 kwietnia, godz. 15:00

Warsztaty z Zieloną Łodygą, Wiosenne wianki

Celebruj wiosnę z Centrum Praskim Koneser i odwiedź Pasaż Konesera, lokal 28!

11 kwietnia, godz.  19:00

Quiz muzyczny z Panem od Wszystkiego

Dołącz do quizowej zabawy w barze hotelu Moxy!

Do zobaczenia w Muzeum Polskiej Wódki!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw Pass