W marcu jak w garncu, ale wielu atrakcji w Muzeum Polskiej Wódki i Centrum Praskim Koneser możesz być pewien! Powitaj nadchodzącą wiosnę i zobacz, co czeka Cię przy Placu Konesera w marcu!

Egzotyczna Szmulowizna

Już 3 marca wybierz się na spacer po warszawskiej Pradze z Butem po Wawie i odkryj charakterystyczny praski półwysep!

Szemrana Praga

„Rzuć bracie blagie i chodź na Pragie” z ABC Warszawy! Odkryj nieznane uroki Pragi i zdobądź wyjątkowe upominki od Muzeum Polskiej Wódki już 3 marca!

Dzień Kobiet w cocktail barze ¾

W Dzień Kobiet weź łyk wytchnienia od codziennych obowiązków i odwiedź cocktail bar ¾! Już 8 marca na Gości czekać będzie wyjątkowy koncert w akompaniamencie najlepszych koktajli na bazie Polskiej Wódki!

Sąsiedzki chillout w barze ¾

Czas na chillout! Już 13 marca sąsiedzi Muzeum Polskiej Wódki spotkają się w barze ¾, gdzie w towarzystwie licznych atrakcji i wyjątkowych cen, zaczerpną łyk wytchnienia!

Nakarmić Mistrza

Zaserwuj sobie prawdziwe kinowe emocje i odwiedź Muzeum Polskiej Wódki już 25 marca! Na miejscu czekać Cię będzie wyjątkowa projekcja filmów poświęconych Zbigniewowi Herbertowi. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie wraz z restauracją WuWu!

¾ marketingu

Wpadnij na otwarte warsztaty marketingowe z PR bez krawatów już 26 marca!

A tymczasem w Koneserze…

Pokaz Diversion End // Wernisaż w Art Sułek Space

Już 1 marca o 18:30 oddaj hołd legendarnym latom 90. i poznaj filmową historię nieśmiałego Olega oraz jego przygody w fikcyjnej Nowej Warszawie! Zaserwuj sobie niepowtarzalny seans, dyskusję z autorami i dyskretne after party ;)

Targi akcesoriów dla mam i dzieci Trends 4 Kids

Mamy coś dla mamy i pociech! Najlepsze akcesoria, zabawki i ubrania znajdziesz w Centrum Praskim Koneser już 3 marca!

Targi pracy JOBICON ’19

Szukasz motywacji? A może chcesz poznać wymarzonego pracodawcę? Odwiedź targi pracy JOBICON ’19 już 7 marca i dołącz do wyjątkowego festiwalu rekrutacyjnego!

Targi Slow Fashion #13 – Przedwiośnie

Czas na wiosenne porządki? Zacznij od swojej szafy! Zamień zimowe ubrania na najmodniejsze wiosenne kreacje i odkryj nadchodzące trendy modowe już 9-10 marca!

Wielki Antykwariat Winyli i Książek w Koneserze

Dostojewski za złotówkę? Hendrix na winylu? To możliwe! Wpadnij do Centrum Praskie Koneser już 16 marca i skorzystaj z kolekcjonerskich okazji!

Festiwal upcyklingu, rękodzieła i designu – Przerób-My vol. 6

Szukasz unikatowych, designerskich dodatków? Znajdziesz je już 23-24 marca w Centrum Praskim Koneser! No to… do (ręko)dzieła!

Targi Kosmetyków Naturalnych – Ekocuda Vol. 6

Organiczne, wegańskie kosmetyki w Centrum Praskim Koneser? Naturalnie! Zajrzyj na Targi Kosmetyków Naturalnych już 30-31 marca!

Do zobaczenia w marcu!

Adventure WarsawKoneserKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBookingMy Guide WarsawWPT 1313PR Bez KrawatówWarsaw Pass