Ruszyła pierwsza edycja konkursu barmańskiego „Mistrzowie Polskiej Wódki”!
Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda w postaci 10 000 zł!

Zasady konkursu są proste: barmani, zgłaszający swój udział, mają za zadanie stworzyć recepturę autorskiego koktajlu, na bazie Polskiej Wódki wraz ze zdjęciem i wysłać przez formularz zgłoszeniowy na stronie: mistrzowie.muzeumpolskiejwodki.pl. Konkurs trwa od 30 maja do 17 czerwca 2018 roku.

Kolejnym etapem konkursu jest wielki finał w Muzeum Polskiej Wódki, na którym pojawią się autorzy 10 najlepszych zgłoszeń. Dla laureatów przewidziane są atrakcje w formie zwiedzania obiektu, spotkań z ekspertami, interdyscyplinarna, finałowa rozgrywka oraz celebracja z narodowym trunkiem! Wielki finał odbędzie się 25 czerwca 2018 roku w Muzeum Polskiej Wódki.

Na zwycięzcę konkursu czeka atrakcyjna nagroda w wysokości 10 000 złotych oraz nawiązanie współpracy z Muzeum Polskiej Wódki!

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich barmanów lubiących wyzwania, którym zależy na tym, aby Polska Wódka miała silną pozycję w branży gastronomicznej. To także inicjatywa edukacyjna – uczestnicy poznają historię i niuanse procesu produkcji Polskiej Wódki oraz dowiedzą się, jak swobodnie poruszać się z wódką w polskiej kuchni i przestrzeni koktajlowej.

Chcesz zostać Mistrzem Polskiej Wódki? A może znasz kogoś, kto serwuje niepowtarzalne koktajle? Dołącz do konkursu lub poleć go swojemu znajomemu!

Konkurs odbywa się na stronie mistrzowie.muzeumpolskiejwodki.pl

Adventure WarsawKoneserWhisky Live WarsawKatalog MarzeńPijalnie Czekolady WedelWuWuZoniKarta WarszawiakaBooking