Odwiedź Muzeum Polskiej Wódki nie wychodząc z domu – poznaj naszych przewodników i barmanów! Poznaj muzealne wnętrza i tajemnice!

A jeśli szukasz niepowtarzalnych prezentów czy pamiątek – zapraszamy do naszego e-sklepu!

Do 27 grudnia 2020 r., zgodnie z rządowymi obostrzeniami, Muzeum pozostaje zamknięte, ale już dziś możesz skorzystać z platformy VOD i zwiedzić nasze ciekawe galerie i eksponaty w towarzystwie przewodnika. Wirtualną wizytę zakończysz spotkaniem z barmanem Vodka Akademy Bar.

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie dorówna osobistemu kontaktowi, zobaczenia eksponatów na żywo, skorzystania z interaktywnych i wizualnych atrakcji.

Nic straconego! Po wirtualnych odwiedzinach wkrótce z pewnością odwiedzisz nas osobiście. Będziemy na Ciebie czekać.

Tymczasem dostosowujemy się do sytuacji i zapraszamy do wirtualnego świata Polskiej Wódki – Chronionego Oznaczenia Geograficznego.

Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MuzeumPolskiejWodki