Dekoracje są! Trunki są!

Stylówa jest! Gotowi na świętowanie nowego roku? ​Może jednak czegoś Wam brakuje i chcecie by ten Sylwester był wyjątkowy? Muzeum Polskiej Wódki zaprasza na jedyną w swoim rodzaju rozbiegówkę, która zrobi z Was mistrzów wznoszenia toastów i pozwoli zabłysnąć na każdej imprezie! Przygotowaliśmy unikatowe zwiedzanie Muzeum połączone z jedyną w swoim rodzaju degustacją w Akademii Polskiej Wódki. Temat spotkania? Historia Polskiej Wódki w Toastach. Czeka nas łyk historii, mnóstwo wódczanych ciekawostek i ćwiczenia praktyczne dzięki którym Wasze noworoczne toasty wskoczą na nowy poziom!

Gdzie? Oczywiście w Muzeum Polskiej Wódki! Czekamy na Was w Sylwestra o 17:20,17:40 i 18:00. Bilety w cenie 65 zł na 1,5-godzinną przygodę z toastami do nabycia stacjonarnie w Recepcji Muzeum oraz online na www.pvm.pl.

Oferta przeznaczona jedynie dla osób pełnoletnich, na specjalne Sylwestrowe zwiedzanie nie obowiązują zniżki.