10 forum rozwoju Mazowsza!

Muzeum Polskiej Wódki jako jeden z beneficjentów było wystawcą podczas dwudniowego wydarzenia 10-tej edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

Dzięki udziałowi środków unijnych w inwestycji, powstało jedyne na świecie miejsce, gdzie prezentujemy wielowiekową historię i tradycje Polskiej Wódki, wpisanej na unijną listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych.

Obok unikatowych eksponatów, Goście odwiedzający nasze Muzeum, poznają w interaktywny sposób najciekawsze wydarzenia, anegdoty oraz tradycyjne polskie toasty. Mogą także wziąć udział w dedykowanych warsztatach, poznać tajniki łączenia alkoholi z wybranymi potrawami lub przygotowania koktajli na bazie Polskiej Wódki.

Forum odbyło się 16-17 października w budynku The Tides przy warszawskich Bulwarach Wiślanych.

Więcej na temat 10 Forum Rozwoju Mazowsza i podsumowanie tej edycji znajda Państwo tutaj: