The website contains advertising materials regarding alcoholic beverages intended only for adults.

Mamy pomysł na wyjątkowy Dzień Dziecka zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci! ???? Odwiedź Muzeum Polskiej Wódki ze swoją pociechą już 1 czerwca i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy.

Tegoroczny Dzień Dziecka w Muzeum Polskiej Wódki odbędzie się we współpracy z Pijalnią Czekolady E.Wedel.

Dzień Dziecka to doskonała okazja, by głównym bohaterem zabaw uczynić to, co dzieci uwielbiają najbardziej, czyli czekoladę! Dlatego też 1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 7. roku życia na warsztaty z dekorowania torcików Wedlowskich. Efekt końcowy warsztatów – własnoręcznie udekorowany torcik – będzie można zabrać do domu!

W ten szczególny dzień mamy również propozycję dla rodziców, których dzieci wezmą udział w warsztatach – o 12:20, 15:20 i 18:20 rozpoczną się specjalne tury skróconego zwiedzania Muzeum Polskiej Wódki bez degustacji w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Cennik:

warsztaty dla dziecka: 25 zł,
zwiedzanie dla rodzica + warsztaty dla dziecka: 50 zł (1 dziecko + 1 rodzic),
dopłata za drugiego rodzica: 30 zł,
dopłata za każde kolejne dziecko: 25 zł,
dzieci poniżej 7. roku życia: bezpłatnie.
Chcesz odwiedzić Muzeum Polskiej Wódki w Dzień Dziecka i dołączyć do planowanych atrakcji?

Rezerwację złożysz w recepcji Muzeum pod adresem mailowym: recepcja@pvm.pl lub numerem telefonu: +48 (22) 419 31 50.

Już dziś zaplanuj ten wyjątkowy weekend i zapisz się na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/392458154682037/

Do zobaczenia!